wtorek, 25 sierpnia 2015

Wandering in the darkness...

Pod postacią bóstwa:

Pod postacią człowieka:

Login: Esmeralda
Imię: Clarissa (przez ludzi nazywana Klarą)
Przezwisko: Issy (tylko w świecie bóstw)
Płeć: Kobieta
Wiek: 21 tysięcy lat.
Wygląd: Jest wysoką i bardzo szczupłą dziewczyną. Ma również mięśnie, wyrobione od odwiecznej walki. Zawsze chodzi wyprostowana, nosi głowę wysoko, ma się wrażenie, że zadziera nosa. Pod postacią bóstwa ma duże, kocie oczy jarzące się ognie. Jako człowiek są one szare, sprawiają wrażenie smutnych. Pod obiema postaciami ma długie, czarne włosy z grzywką. Rzadko się uśmiecha, a jeśli już to zazwyczaj ironicznie.
Bóstwo: Wojny
Charakter: Clarissa jest bezwzględna i okrutna. Jak bóstwo wojny została pozbawiona uczuć, a jej serce zamieniło się w kamień. Została w swoim życiu zraniona zbyt wiele razy, by otworzyć się przed kimkolwiek. Większość ludzi jej nienawidzi. Nie przyjaźni się z nikim, wszyscy jednak ją szanują ze strachu przed jej gniewem. W przypływie złości gotowa jest zabić. Uznaje, że nie potrzebuje nikogo, gdyż sama świetnie radzi sobie w życiu. Nikt tak naprawdę nie poznał jej wnętrza. Nigdy nie prosi o pomoc - nawet jeśli ma problemy. Stara się również nie okazywać emocji. Wszyscy uważają ja za twardą dziewczynę, która jest zdolna przeżyć wszystko. Można ją wysłać na najbardziej niebezpieczną misję. Podczas walki dostaje szału bitewnego, nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Może zrobić wszystko, żeby tylko zwyciężyć. Rzadko przejmuje się ofiarami wojny.
Zauroczenie: Twierdzi, że nie jest zdolna kochać niczego ani nikogo.
Moce: Clarissa nie posiada żadnych nadzwyczajnych mocy. Słynie jednak z niesamowitej perfekcji we władaniu mieczem. Potrafi również trafić ofiarę strzałą z łuku z bardzo wielkiej odległości. Nabyła również zdolność rzucania oszczepem.
Zainteresowania: W wolnych chwilach uwielbia rzucać rzutkami w zdjęcia swoich wrogów. Najwięcej czasu spędza jednak na trenowaniu i doskonaleniu się w walce. Czasem rysuje - ze względu na to, iż w świecie ludzi, chodzi do szkoły plastycznej. Nie przepada jednak za tym szczególnie, osobiście woli ćwiczyć boks.
Ciekawostki:
*Kolekcjonuje miecze zabitych wrogów.
*W swoim pokoju ma również mnóstwo łapaczy snów.
* Jeśli kiedyś jej życie miałoby się skończyć, chciałaby żeby wydarzyło się to na polu bitwy.
* Boi się ludzi, którzy chcą się do niej zbliżyć.
* Jest wegetarianką.
*Ma brata bliźniaka - Charlie'ego. Rzadko ze sobą rozmawiają. Clarissę denerwuje to, iż on zawsze chce zawrzeć z nią pokój.
*W ludzkim świecie jest uczennicą szkoły plastycznej.
* Ubiera się w stylu gotyckim.
*Również pod postacią człowieka nie ma przyjaciół. Wszystkich odpycha i odrzuca.
Głos: klik
Atrybut: Miecz i tarcza.
Inne zdjęcia: # # # #Brak komentarzy:

Prześlij komentarz