wtorek, 25 sierpnia 2015

Some of darkness can no longer believe in the sun ...

Pod postacią bóstwa:
 
Pod postacią człowieka:

Login: Esmeralda
Imię: Charu (Zazwyczaj jednak nazywany Charlie)
Przezwisko: Aniołek (z powodu jego zachowania)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21 tysięcy lat
Wygląd: Nie jest zbytnio wysoki, ma zaledwie 178 cm wzrostu. Ma bardzo delikatną urodę, przez co w dzieciństwie często mylony był z dziewczyną. Pod postacią bóstwa ma jasne włosy o fioletowym odcieniu i niebieskie oczy. Jako człowiek jest szatynem o zielonych oczach. Jest szczupły, ma raczej chłopięcą budowę ciała. Zazwyczaj ubiera się elegancko. Przeważnie nosi koszule i marynarki w jasnych kolorach, rzadko wkłada T-shirty. Często się uśmiecha.
Bóstwo: Pokoju.
Charakter: Jest zazwyczaj bardzo miły i uprzejmy. Zawsze stara się, aby nikogo nie zranić. We wszystkim znajduje dobre strony. Często jest uśmiechnięty i wesoły. Bardzo rzadko bywa smutny czy zły.  Jest bardzo nieśmiały. Otwiera się dopiero po bliższym poznaniu. Podoba mu się wiele dziewczyn, ale nie ma odwagi do żadnej zagadać. Jako bóstwo jest bardzo potężny, chociaż sam tak nie uważa. Większość innych bóstw bardzo za nim przepada. Chciałby pogodzić się ze swoją siostrą bliźniaczką. Fakt, iż są skłóceni ciągle spędza mu sen z powiek. Nigdy na nikogo się nie gniewa. Zawsze pierwszy stara się z kimś pogodzić. Za bliską osobę jest gotów oddać życie. Gdyby kiedyś pokochał jakąś dziewczynę, zrobiłby dla niej wszystko. Nie zdaje sobie sprawy, że jest obiektem westchnień wielu rówieśniczek.
Zauroczenie: Szuka dziewczyny równie spokojnej i ugodowej jak on.
Moce: Jego największą mocą jest "szerzenie pokoju". Potrafi pogodzić najbardziej skłóconych ludzi. To on zazwyczaj kończy wszystkie bitwy. Jest niezbędny podczas wojny - bez niego wszędzie trwałaby wieczna walka. Umie również powstrzymać awanturę, zgasić ją w zarodku. Często również uspokaja ludzi.
Zainteresowania: Granie na gitarze. Potrafi również śpiewać. Uwielbia słuchać muzyki - najczęściej klasycznej. Uczy się grać na fortepianie.
Ciekawostki:
* Marzy o tym by wreszcie pogodzić się ze swoją siostrą bliźniaczką, ona jednak odrzuca wszystkie jego próby ugody.
*Zazwyczaj musi zawsze naprawiać wszystko to, co ona niszczy - godzić ludzi, kończyć wojny itd.
*Często postrzegany jako anioł, ze względu na swój wygląd i zachowanie.
*W świecie ludzi chodzi do szkoły muzycznej.
* Lubi robić wszystko powoli i dokładnie.
* Zawsze ma przy sobie gitarę.
* Kocha zwierzęta, a najbardziej ptaki.
*Ma siostrę bliźniaczkę - Clarissę.
Głos: klik
Atrybut: Biały gołąb.
Inne zdjęcia: #

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz