piątek, 28 sierpnia 2015

Świat ludzki

Od wieków bóstwa potrafią przybierać ludzką postać, by schodzić na Ziemię i pomagać zwykłym ludziom. Mają dostęp do wszystkich kontynentów i państw.  Jednak, żeby dostać się do człowieczego świata, potrzebują portali, przez które mogą przenikać. Portale te służą również do teleportowania się w dowolne miejsce na ziemi.

Jednym z teleportów jest Jezioro Cristalline
 Ukryte w głębi lasu, wśród szuwarów, w miejscu, gdzie rzadko zagląda słońce. Woda w nim jest krystaliczna, bez problemu można ujrzeć dno, które wyłożone jest mnóstwem drogocennych kamieni - rubinów i brylantów. Nad jeziorem znajduje się mały, drewniany domek - schron dla bóstw.

Inny to Góra Magie
  Wzgórze okryte tajemnicą, nad którym unoszą się mgły koloru zielonego. Ulubiony teleport bóstw, ze względu na to, iż znajduje się "na wysokości".

Ostatnim jest Drzewo Sorcieres
 


 Świat ludzi nie jest jednak z pozory tak bezpieczny dla bóstw, jak by się wydawał. Pełno w nim tropicieli - istot człowieczych, które potrafią przybierać postać dowolnego zwierzęcia, najczęściej jednak kota lub wilka, żeby "wykrywać" bóstwa, wśród zwykłych śmiertelników, w celu schwytania ich i unicestwienia, po czym wykorzystania ich mocy do własnych celów. Ich armią dowodzą dwie osoby tzw. niszczyciele.
 Są to - Melinda Wrong i Sylvain Dangerous. Pragną zawładnąć całym światem, do czego potrzebują bóstw. Po osiągnięciu swojego celu mają zamiar zniszczyć je z pomocą wszystkich wrogich stworów z obu światów.
 
Oprócz tego, bóstwa w ludzkim świecie wiodą normalne życie - chodzą do szkoły, mają przyjaciół.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz