wtorek, 25 sierpnia 2015

But tomorrow is tomorrow, so forgive me if I say

Pod postacią Bóstwa:
Znalezione obrazy dla zapytania kamigami no asobi apollon
Pod postacią człowieka:
Znalezione obrazy dla zapytania strike the blood akatsuki kojou
Login: Miśka098
Imię: Shaning (Shane dla przyjaciół)
Przezwisko: Promyczek (bardzo go nie lubi)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20 tysięcy lat
Wygląd: Jest bardzo wysoki, ma prawie 2 metry. Przede wszystkim na to zwraca się uwagę. Pod postacią bóstwa jest blondynem o zielonych oczach. Natomiast jako człowiek ma srebrne włosy i niebieskie oczy, odcieniem przypominające oczy jego przyrodniej siostry. Jest smukły, ale bardzo wysportowany. Nie widać tego po nim, nie jest mięśniakiem. Jako człowiek zawsze ma na sobie białą bluzę(w szafie ma 5 identycznych) i przeważnie kaptur. Do tego czarne spodnie.
Bóstwo: Dnia
Charakter: Shane jest bardzo ironicznym facetem, zwłaszcza jeśli chodzi o dziewczyny. Wyjątkiem jest Ia, z którą utrzymuje nad wyraz dobre stosunki. Nie jest wiecznie uśmiechnięty, tak jak opisują go ludzie. Często miewa chwile zamyślenia, w których wydaję się być raczej przygnębiony. Na ogół jest raczej pogodny i często żartuje. Lubi uwodzić dziewczyny, zwłaszcza te ładne, ale nigdy nie pakuje się w coś poważniejszego. Jest typem tajemniczego, szarmanckiego uwodziciela. Jednak jedno trzeba mu przyznać. Nie brakuje mu charyzmy. Potrafi dogadać się z każdym, choćby był to największy gbur czy lodowata suka. Lubi wymyślać ludziom przezwiska, ale drażni go, gdy ktoś woła na niego zdrobniale czy, co gorsza, Promyczek. Nie trudno go wkurzyć. Jest jeden bardzo skuteczny sposób. Spróbuj skrzywdzić jego siostrę to on skrzywdzi cie tak, że już nie wstaniesz. Jeśli na kimś mu zależy to jest w stosunku do tej osoby bardzo troskliwy i opiekuńczy. Jeżeli jednak jest inaczej to możesz się spotkać z chłodną obojętnością.
Zauroczenie: Raczej nie.
Moce: Umie kierować promieniami słonecznymi. Może np, oślepić kogoś lub poparzyć. Czerpie energię ze słońca. Wtedy zyskuje niesłychaną siłę i szybkość(trochę jak wampir). Ta moc jednak zabiera bardzo dużo energii życiowej, po użyciu tej mocy nie jest w stanie walczyć przez kilka godzin. Zmienia się w wielkiego feniksa.
Zainteresowania: Jednym z jego największych hobby jest śpiewanie, drugie to sport. Wszelkiego rodzaju zajęcia fizyczne, które odrywają od dręczących myśli. Czasem też rysuje, ale przeważnie są to zwierzęta. Czasem Ia.
Ciekawostki:
~Ma przyrodnią siostrę Chihayę
~Trochę głupio przyznać, ale pociąga go własna przyrodnia siostra.
~Uwielbia śpiewać w duecie z Raven.
~Zachowaniem i nieco wyglądem przypomina wampira.
~Zawsze jest na próbach cheerleaderek, z uwagi na Ię.
~Chodzi do szkoły sportowej.
~Często nosi siostrę na ramionach.
~Z natury jest bardzo szybki.
~Uwielbia owoce. Jabłka, banany, pomarańcze, gruszki.. Wszystkie!
Głos: KLIK
Atrybut: Słoneczko
Inne zdjęcia:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz