wtorek, 25 sierpnia 2015

With the destruction of coming chaos

Pod postacią Bóstwa:
Pod postacią człowieka: 
Login: zielona ilona
Imię: Będąc bóstwem zwie się Suzushikujo. Natomiast gdy przybiera formę człowieka przedstawia się jako Kaguya.
Przezwisko: Suzu, starsze bóstwa wołają na nią pieszczotliwie 'Suzuś'. Ludzie wołają na nią Yu.
Płeć: Kobieta
Wiek: 16 tys. lat
Wygląd: Suzushikujo to bóstwo średniego wzrostu choć gdy stanie przy jakimś facecie, zawsze bywa niska. Cóż, bynajmniej może nosić szpilki. Posiada szczupłą i wysportowaną sylwetkę co podkreśla jej czarny pas z czerwonymi akcentami. Ma chorobliwie bladą cerę co idealnie współgra z jej długi, czarnymi włosami spinane w wysoką kitkę czerwoną wstęgą. Grzywki sięgającej do jej skroni nie zbiera w kitkę. Jej tęczówki są błękitne i mają one intensywną barwę, bez źrenic. Ubiera się w strój, który jest połączeniem stylu ninja oraz samuraja. Wysoki kołnierz zasłania jej pół twarzy. Za równo rękawy jak i nogawki są ¾. Na dłoniach nosi rękawiczki bez palcy. Strój przylega tylko do jej tułowia, brzucha. Gdy przybiera postać człowieka jej włosy są tak samo długie tyle, że są one bardzo jasno różowe lub szare. To w zależności od dni oraz ilość światła. Ma je rozpuszczone ale jeden kosmyk zaplata w warkocza i przyozdabia wówczas czarną kokardką u nasady. Grzywkę wówczas ścina na prosto. Oczy posiada fioletowe. Tutaj ubiera się w mundur szkolny i narzuca na to jeszcze skórzaną kurtkę. Tak samo jak pod postacią bóstwa, nosi rękawiczki. Jej obuwie to wysokie, czarne kozaki na obcasie.
Bóstwo: Bóstwo chaosu i zniszczenia
Charakter: Suzushikujo to dziewczyna o zmiennym charakterze. Gdy walczy, cechuje się naturą ekscentryka. Posiada w sobie nieskończone pokłady energii. Postępuję niezwykle odważnie i bez wahania, przez co możesz jej zachowanie uznać za lekkomyślne. Jednakże się mylisz. Kobieta ta jest typem obserwatora, dlatego umie przewidzieć kolejne ruchy przeciwnika. Pozwala jej to na zaplanowanie o kilka ataków do przodu. Pewna siebie ale na jej twarzy zawsze widnieje mylny poker face. Często się zdarza, że objawia się jej buntownicza i lekko złośliwa natura. Wówczas lubi zadawać innym ból psychiczny raniąc ich swoimi szczerymi słowami. Jak coś jej się nie podoba to od razu wszczyna bunt, który zazwyczaj kończy się wybuchem agresji. Wtedy potrafi na ciebie porządnie nakrzyczeć. Nie zapominajmy, że również jest w stanie powiedzieć coś uszczypliwego, złośliwego. Podczas jej buntowniczego zachowania uwielbia się rządzić. Uznaje się również za kogoś przed kim powinieneś składać pokłon. Czuje się jak królowa mająca w swoich rękach ogrom władzy. Czuje również, że może wszystko i nic nie stanie na jej przeszkodzie. No i logicznym jest, że to ona wydaje rozkazy. Na co dzień jednak dominuje jej natura introwertyka. Siedzi wtedy cichutko i tylko przysłuchuje się rozmowie. Pomimo tego jakie zdania usłyszy ona i tak ma swój świat filozofii. Nie odłączną jej częścią jest tutaj filozofowanie. W głowie sobie wszystko analizuje, stwierdza swoje fakty i na tej podstawie tworzy swój świat poglądów. Posiada swoje własne zdania, które ciężko zmienić. Bo bez względu na to jakie jest jej zachowanie to cechuje ją upartość, zahartowanie, odwaga i śmiałość. Kolejnym a za razem ostatnim z jej zachowań są skłonności psychopatyczne. Rzadko ją taką znaleźć a jej mimika często wyraża powagę lub szaleńczy uśmiech. W głowie ma mnóstwo dziwnych myśli, które gdy ktoś ją wkurzy wypowiada na głos a nieszczęśnikiem o którym mówi jest osoba za to odpowiedzialna. W skrócie, jeżeli jej wtedy nie zdenerwujesz to nie będzie ci życzyć śmierci na głos w dość nie typowy sposób. Lubi również zadawać sobie ból tępymi narzędziami. Jak twierdzi Suzu, to o tej mrocznej egzystencji mówi. Nie ludzkiej, nie mogącą odczuwać żadnych uczuć prócz nienawiści i podniecenia. Pomimo tego nie potrafi przejść obojętnie obok kogoś kto bardzo potrzebuje pomocy. Wyróżnia ją siła psychiczna ale i jednocześnie wrażliwość.
Zauroczenie: Nie czuła i nie jest w stanie się zakochać ani nikogo w sobie rozkochać. Bynajmniej ona tak sądzi.
Moce:
Wielokrotnie zwiększona sprawność fizyczna, którą często wykorzystuje w grach sportowych|
Umiejętność walki wręcz oraz broniami o krótkim ostrzu (sztylety, noże, Kunai'e, Sai'e itp.) |
Posiada wgląd do cudzych wspomnień przez co może w nich trochę 'namieszać' |
'Shunpo' to umiejętność polegająca na domniemanej teleportacji na bardzo krótką odległość. Jest to po prostu bieg z prędkością światła, przez co wydaje się nam, że to teleportacja |
Zainteresowania: Kobieta zazwyczaj ma dużo wolnego czasu, który zawsze poświęca na treningi celnych strzałów z broni palnej oraz doskonaleniu walki wręcz i używania sztyletów. Uwielbia także niszczyć ducha walki przeciwnikom kiedy gra w coś. A kobieta przez swoją sprawność fizyczną i swój geniusz robi to perfekcyjnie. Kiedy jednak będzie leniem to wprowadza chaos w życie ludzkie. A i lubi także jeździć konno oraz rzucać nożami do celu. Cel bywa często różny.
Ciekawostki: 
~ Imię 'Suzushikujo' oznacza 'królową chłodu'. Prawdopodobnie jest to gra słów, w której chłód odnosi się do jej barwy głosu jak i charakteru, a królowa to tylko dodatek.
~Nigdy się nie zakochała, ponieważ boi się, że tylko nie potrzebnie wniesie chaos w życie ukochanego oraz zniszczy go psychicznie.
~Pomimo, że chaos i zniszczenie jest następstwem wojny, to kobiety nie są ze sobą spokrewnione.
~Była świadkiem wszystkich wojen, które sprowadziły jej upragnione zniszczenie i chaos.
~Przez swoją sprawność fizyczną i wrodzony geniusz, jest wszechstronnie utalentowana. Jedyną rzeczą, której nie potrafi, jest śpiewanie do którego się nawet nie łapie oraz walka mieczami oraz łukiem. Gdyby miałaby walczyć tymi broniami prędzej by nimi się zabiła. Uważa je za zbyt duże.
~Gdy przebywa w świecie ludzi nie zbyt wychyla się z tłumu. Chowa się w cieniu i bywa niezauważalna przez długi czas. Wykorzystuje to często do pracy jako detektyw.
~Uwielbia knuć różne intrygi a ich powodzeniom sprzyja jej życie w ciągłym cieniu nie ukazując się w blasku światła.
~Często bardzo głośno rozmyśla oraz spogląda w niebo.
~Jej ulubionym krajobrazem są pustynie, pola bitwy.
~Bywa osobą zmienną choć na co dzień przeważa u niej natura introwertyka.
~Miewa skłonności psychopatyczne i wtedy zachowuje się naprawdę dziwnie.
~Uwielbia pić mleko. Na zimno, ciepło, z płatkami itd...
~Nie cieszy się wśród innych bóstw a w świecie ludzi nie posiada przyjaciół.
Głos: Jej głos z natury jest niebywale chłodny i obojętny.
Atrybut: smok
Inne zdjęcia:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz