wtorek, 25 sierpnia 2015

Never lose hope for a better tomorrow..

Pod postacią Bóstwa:

Bez skrzydeł:
Pod postacią człowieka:
Tak, jest to Ia z Vocaloid i wszystkie jej wizerunki należą do mnie >.< W sensie, że nie wykorzystujecie ich już na tym blogu
Login: Miśka098
Imię: Chihaya (W skrócie Chi lub Ia[używane jako ludzkie imię])
Przezwisko: Raven (tylko dla bóstwa)
Płeć: Kobieta
Wiek: Około 17 tysięcy
Wygląd: Pierwsze co się rzuca w oczy to jej wzrost. Nie wiadomo ile ma dokładnie, jedno jest pewne. Przy kim by nie stała zawsze jest niższa. Czasem o kilka milimetrów, o centymetr, czasem nawet o głowę. Jako bóstwo, ma czarne, długie włosy i potężne skrzydła. Jako człowiek przybiera postać blondynki z bardzo długimi włosami. W obu postaciach ma duże błękitne oczy. 
Bóstwo: Nocy
Charakter: Chi wydaje się być zimną, bezuczuciową suką. Tak zawsze opisywali ją zazdrośnicy i wrogowie. Prawda jest jednak inna. Chihaya jest w rzeczywistości bardzo miłą, uczynną i troskliwą dziewczyną. Lubi dbać o innych, uwielbia słyszeć ich śmiechy i widzieć uśmiechy. Z reguły jest przyjaźnie nastawiona i przeważnie na jej ustach widnieje delikatny uśmiech, pod którym ukrywa pozostałe uczucia. A jest ich naprawdę dużo i większość z nich to uczucia negatywne, które doskonale maskuje uśmieszkiem i sztucznym blaskiem w oku. Tak jak każda kobieta potrzebuje mężczyzny, który ją pokocha ze wszystkimi wadami i zaletami. Stara się jednak sprawiać wrażenie, że nikogo nie potrzebuje z obawy przed zranieniem, po raz któryś.
Dziewczyna ma jednak też drugą, niezbyt miłą stronę. W niektórych sytuacjach staje się naprawdę zimna, oschła i wredna. Do niektórych celów jest zdolna dążyć po trupach. Jest bardzo waleczna i zawsze staje po tej "dobrej" stornie.  Zaznaczyć trzeba, że jest bardzo uparta. Momentami nawet głupio uparta. Potrafi postawić na swoim i często to robi. 
Zauroczenie: Pszszsz..
Moce: Moc Chihai nie jest do końca uściślona. Pewne jest, że potrafi przybrać postać dowolnego zwierzęcia. Swym głosem, kiedy odpowiednio go "dostroi", potrafi kogoś, np. sparaliżować, uśpić, pozbawić słuchu lub nawet kontroli nad ciałem. Ma "wgląd" do snów innych istot, w tym ludzi oraz bóstw. Posiada w sobie błękitną energię, którą wykorzystuje często do ataków fizycznych wzmacniając je(pozostawia wtedy za sobą niebieskie smugi). Potrafi też z niej stworzyć pociski do broni(tej na obrazku), jednak wymaga to dużego wkładu energii i rzadko z tego korzysta. 
Zainteresowania: Śpiewa zawsze kiedy tylko może. Uwielbia rysować i często to robi. Tańczy prawie każdej nocy. Bardzo lubi trenować, zwłaszcza z Shane'em. 
Ciekawostki:
~Prowadzi dziennik najciekawszych snów i marzeń.
~Jeśli na kimś jej zależy to jest gotowa oddać za niego życie.
~Szybko się przywiązuje, ale też szybko "zapomina".
~Strasznie boi się wody i ognia i jeśli tylko może nie zbliża się bliżej niż na 5 metrów.
~Jest uzależniona od białej czekolady.
~Ma przyrodniego brata Shane'a
~Kiedyś Shane powiedział: "Jej ruchy są bardzo pociągające"
~Ubóstwia śpiewać z Shane'em.
~W świecie ludzi jest piosenkarką i cheerleaderką.
~W świecie ludzi ma oswojonego szopa Wally'ego.
~Zna większość starożytnych języków.
~Często przesiaduje na drzewach lub dachach.
~Ma bardzo fajną broń, którą zawsze ma gdzieś przy sobie. Jest to mały pistolet zdolny przetransformować się w wielką strzelbę lub ogromną kosę(która również strzela)
~Posiada też drugą broń(na obrazku bez skrzydeł). Jest jednak ona dużo większa i przez to mniej poręczna, dlatego przywołuje ją tylko na trudniejszych pojedynkach.
Głos: KLIK 
Atrybut: Pół księżyc z gwiazdą
Inne zdjęcia:
    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz