Nasz Świat

Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda nasz świat - Świat Bóstw. Jest on podzielony na strefy. Strefy natomiast dzielą się na:
~Strefy zagrożone - grasują na nich potwory. Często wykorzystywane są do treningów.
~Strefy wolne - całkowicie bezpiecznie można na nich przebywać. Oczywiście nie wykluczone, że ktoś sprowadzi do tej strefy różne stwory.
~Stery wyjścia - są trzy takie strefy. na tych terenach znajdują się portale do świata ludzi. Ale jest mały haczyk. Te strefy są poukrywane w innych.
~Strefa Strażniczek - taaaaak.. Tu lepiej się nie zbliżać. Świat Bóstw posiada swoje trzy strażniczki, które niezbyt za sobą przepadają. Toczą wieczną wojnę, nie bardzo wiadomo nam o co. Ale lepiej nie wchodzić im w drogę.
Zaznaczyć trzeba, że po całym naszym świecie jeździ coś w rodzaju pociągu ekspresowego. Można nim podróżować lub jeśli ktoś woli.. Na własnych nogach.
Co do miejsc, w których śpimy. Nie mamy postawionych domków z ogródkami. Co kto znajdzie, stworzy lub zbuduje to jego. Niektórzy mieszkają w wiszących domkach, inni w jakichś norach, a jeszcze inni w ogóle nie mieszkają w naszym świecie. Cudowne warunki jak na bóstwa, nie uważasz?

~Strefy Wolne~
Tereny bitewne. A może raczej pobitewne. To na nich odbywają się treningi i większość innych zajęć. To też na tych terenach znajduje się większość "domów" bóstw.

Wrakowania

Korytarz Zguby

Mglista Szachownica


~Strefy Zagrożone~ 
Wygląda to trochę jakby był tu wylot czarnej dziury. I wszystko co ona pochłonęła wylądowało tutaj. Łącznie z wielką głową dziecka(nie jedną). Dobry teren do walki z potworami. łatwo tu je zgubić.. Ale także drogę ucieczki. Te tereny to istny labirynt, w którym tylko nieliczni się nie gubią.

Nie mają nazw wybaczcie ;-;

~Strefa Strażniczek~
Co prawda są to ich tereny, nie przeszkadza to jednak we wdzieraniu się na nie. Jedne z najciekawszych terenów, w końcu tak mało poznane przez bóstwa, a jakby nie patrzeć największe. Przebywając na nich bardzo łatwo można wpaść w środek bitwy między strażniczkami.Zamek Strażniczek

Kiepska jakość :c

Świat ludzi (potem zostanie wstawiony tu link do posta ze światem ludzi, zdecydowałam, że tak będzie.. Prościej)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz