czwartek, 27 sierpnia 2015

Powitajmy bóstwo Lasu!

Pod postacią Bóstwa: 
Pod postacią człowieka: 
Login: Kotoko
Imię: Feitan
Przezwisko: Nie potrzebuje, ale czasami wołają na niego "Strażnik Lasu". Rzadziej używa się przezwiska Fei.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 23 tysiące lat
Wygląd: Nie należy on do tych wyższych, ani do tych niższych, Jest średniego wzrostu, jednak mu to nie przeszkadza. W końcu z jego urodą przypominającą nieco młodego chłopaczka to urocze, czyż nie? Blado-czerwone oczy często bywają zasłaniane przez białą grzywkę Feitana. Jest ona nieco dłuższa od pozostałej części jego włosów, które są rozkudłane na wszystkie strony. Kolor jego czupryny jak i oczu idealnie mu pasują oraz współgrają z nieskazitelnie bladą cerą. Szczupły, nieco wychudzony choć nawet dobrze zbudowany. Co do jego ubioru... Cóż z pewnością jest wyjątkowy. Jako bóstwo ubiera się niczym bezdomny, który naprawdę nie ma złamanego grosza przy sobie. Zakłada na siebie "staruszkawe" sweterki oraz podarte spodnie, a na dodatek nie nosi butów. Inaczej wygląda jako zwykły, szary człowiek. Wtedy wówczas nosi elegancki czarno-biały strój.
Bóstwo: Lasu
Charakter: Feitan jest naprawdę ciekawą osóbką. Wydaje się być niegroźny i naprawdę opanowany. Sprawia wrażenie jakby chciał pomagać wszystkim i wszystkiemu. Ciepłym uśmiechem zachęca do siebie ludzi, którzy potrafią się do niego bardzo szybko przywiązać. Niby pożyteczny, niby nigdy nie zostawi. Nikt nie postrzega w nim żadnego zagrożenia, w końcu kto by podejrzewał o coś okrutnego taką mizerotę? Kryjąc się pod maską niezbyt inteligentnego wesołka, unika poważnych spraw. Unika również pytań, których tak bardzo by nie chciał usłyszeć. Robić niby robi, w końcu to najlepszy typ nadający się do każdej roboty. Mimo tego, nikt nie chciałby mu zaufać w sprawach, które bywają naprawdę ważne. Jemu to jednak nie przeszkadza, ponieważ na tym mu zależało. Koleżka, który jest dobry jedynie w rozbawianiu, ale jeśli chodzi o życie... Lepiej nie mieć z nim wspólnego, w końcu cały czas zachowuje się jak dziecko. Większość zna jego pogodną i uprzejmą naturę, tylko niektórzy słyszeli o jego sadystycznej stronie. Nie jest ona jednak na tyle ważna, by się tym zajmować. Od czasu do czasu na jego twarzy widnieje uśmiech inny od tego co zawsze. Jego zachowanie bywa nieco zbliżone do jakiegoś szaleńca, jednak nie należy się tego obawiać. Jak już wcześniej jest napisane, nie warto się w to zagłębiać. Strażnik Lasu? Nie bez powodu tak na niego wołają. Na co dzień bywa naprawdę spokojny i zrównoważony, nie łatwo wytrącić go z równowagi. Stara się z innymi dogadywać bądź unikać kontaktów z osobami, które go "nie trawią".
Zauroczenie: Chyba jeszcze nie dojrzał do związków. Miłością jak na razie darzy jedynie swojego wężyka.
Moce:
Feitan potrafi przywołać swojego białego węża, który jest nienaturalnie wielki. Mimo tego, jest w stanie niesamowicie się zakamuflować.
Jest w stanie kierować zwierzętami w lasach, co jest bardzo przydatne. W końcu mała armia każdemu może się przydać do dobrych jak i do tych złych celów.
Potrafi zmienić na jakiś czas wygląd lasu, to znaczy, że łatwo może zgubić swoich przeciwników. Drzewa znikają tak samo jak się pojawiają. Raz są, raz ich nie ma.
Mimo tego, chyba najbardziej pożyteczną mocą jest tworzenie sług ze składników lasu. To znaczy, że drzewo nagle zaczyna się ruszać. Powstają wtedy kolejni żołnierze Feitana.
Zainteresowania: Interesuje się większością rzeczy, więc nie bardzo potrafi powiedzieć dokładnie czym. Chociaż jeśli by się postarał to będzie to sztuka, wszystko co z nią związane. Mogą to być obrazy, albo i nawet rzeźby. Taniec i muzyka, nawet sztuka przetrwania - w końcu to jest ważne.
Ciekawostki:
- Najlepiej co robi to jest "plastykowanie", bycie artystą. Najbardziej lubi używać w swoich pracach nici. Nitkowe obrazki często przykuwają uwagę innych.
- Uwielbia słodkości.
- Mimo, iż inni przywiązują się do niego, on sam nie jest w stanie przywiązać się do innych.
- Wykorzystując fakt, że nie bardzo różni się wyglądem bóstwa, od zwykłego człowieka, często przebywając w lesie bądź przechadzając się nocą uliczkami miast przebywa w formie bóstwa.
- Przez kilka lat był kojarzony z nieco bardziej brutalnymi bogami, no cóż... Chłopaczyna się pogubił, ale to wyjaśnia jego sadystyczną naturę.
- Jeszcze nigdy nie zdarzyło się by Fei spojrzał na kobietę inaczej jak na zwykłą znajomą.
- Kocha zwierzęta, najbardziej swoje wężyki.
- Pokazywanie się od strony idioty, ma nie tylko odstraszać innych z życiowymi problemami, ale również ukrywać jego delikatną i wrażliwą stronę niezbyt dobrego filozofa.
- W świecie ludzi jest przedstawicielem handlowym firmy samochodowej, choć kiedyś zdarzyło mu się studiować medycynę.
Głos: KLIK
Atrybut: Wąż
Inne zdjęcia: ---

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz