Postacie drugoplanowe

Są to postacie, które występują w naszych opowiadaniach, jednak nie można samodzielnie nimi pisać.

Strażniczki


Imię: Strength
Wiek: Nie wiadomo
Charakter: Miła i bardzo pomocna, lecz pełna nienawiści do pozostałych strażniczek. Gdy ktoś ją wkurzy jedyne co mu pozostaje to uciekać przed jej wielkimi mechanicznymi dłońmi.
Nastawienie do bóstw: Spokojnie można podejść i pogawędzić. Najłagodniejsza ze strażniczek. Zawsze chętna do pomocy.


Imię: Kagari
Wiek: Nie wiadomo
Charakter: Można ją określić jednym słowem. Sadystka. Atakuje i zabija wszystko co się rusza, bez względu na to czy jest szkodliwe czy tylko sobie przechodzi.
Nastawienie do bóstw: Lepiej się nie zbliżać.


Imię: Irino
Wiek: Nie wiadomo
Charakter: Jest bardzo mściwa, więc jeśli jej podpadniesz to nie masz co liczyć na miłe pogaduszki. Jeśli jednak przypadniesz jej do gustu to okazuje się być całkiem miła.. Pomijając to, że ciągle gada o zabijaniu i maltretowaniu.
Nastawienie do bóstw: Jeśli ma dobry humor to może z tobą pożartować.. Na temat obcinania głowy pozostałym strażniczkom..

Potwory


Nazwa: Crystalveurs
Krótki opis: Jak nazwa mówi stworzone są z kryształu, to czyni je potworami nie do zabicia. Można je pokonać, rozłamując na tysiące małych kawałeczków, jednak prędzej czy później stwory się pozbierają i wrócą do poprzedniej postaci.
Występowanie: Są bardzo liczne i występują wszędzie, czasem nawet w Strefach Wolnych.


Nazwa: Mister Shadow
Krótki opis: Mężczyzna, przynajmniej tak twierdzi większość bóstw, która go spotkała, o przerażającym sposobie bycia. Potrafiący przybrać postać wszystkiego co przeraża jego przeciwnika.
Występowanie: Zamek Strażniczek


Nazwa: Dio
Krótki opis: Umięśniony stwór z trzema parami rąk, które uderzają z niezwykłą siłą i precyzją. Ma wiele oczu, jest jednak ślepy niczym kret. Wzrok zastępuje mu wyostrzony słuch i węch. Nie jest zbyt inteligentny, nabierze się na byle kamień, lecz jego nos szybko zwietrzy podstęp.
Występowanie: Wszędzie.


Nazwa: John
Krótki opis: Stwór wyłaniający się z cienia. Jeśli przyłoży ci swoja piłę do gardła oznacza to, że nie masz już szans na ucieczkę.
Występowanie: Wszędzie gdzie jest ciemno.


Nazwa: Crazy Doctor
Krótki opis: Szalony Doktor z piłą w ręku.. Taaaaaaak, zdecydowanie trzeba uciekać.
Występowanie: Nie wiadomo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz